DSpace О системе DSpace
[Новый пользователь? Зарегистрируйтесь!]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Бібліотека >
Бібліографічні ресурси >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/11394

Название: Наукові праці та навчально-методичні матеріали викладачів, співробітників і студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки : бібліографічний покажчик за 2015 р.
Авторы: Сидорук, Інна Петрівна
Sydoruk, Inna P.
Ключевые слова: бібліографічні видання
bibliography
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Lesya Ukrainka Eastern European National University
наукові праці
scientific works
Дата публикации: 2016
Издатель: Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, Бібліотека
Библиографическое описание: Наукові праці та навчально-методичні матеріали викладачів, співробітників і студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки [Електронний ресурс] : бібліогр. покажч. за 2015 р. / Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека ; уклад. І. Сидорук. - Луцьк, 2016. - 4560 назв ; імен. покажч.
Краткий осмотр (реферат): Поточний бібліографічний покажчик "Наукові праці та навчально-методичні матеріали викладачів, співробітників та аспірантів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» укладено з метою збереження та систематизації відомостей про внесок викладачів університету в сучасну науку. Покажчик укладено в автоматизованому режимі на основі фондів та електронного каталогу бібліотеки Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки за переліком наукових праць, наданих науковим відділом ВНЗ "Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки», а також за матеріалами, які надали кафедри факультетів університету. У покажчик включено бібліографічні описи монографій, довідників, підручників, навчальних посібників, методичних матеріалів, статей із журналів, збірників, опублікованих матеріалів і тез доповідей на конференціях. Публікації згруповано за інститутами (факультетами) та кафедрами. У розділах матеріали розміщено за алфавітом перших авторів, або за назвою. Склад авторів та співавторів відображено в допоміжному іменному покажчику. Бібліографічний опис праць складено згідно чинних в Україні стандартів. Матеріали, зібрані в покажчику, переважно звірені dе visu. Астериксом (*) позначені позиції, ті, які не були звірені через відсутність джерел. Покажчик має довідково-інформаційний характер. Розрахований на студентів, аспірантів, професорсько-викладацький склад та широкий загал читачів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/11394
Располагается в коллекциях:Бібліографічні ресурси

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
2015.pdf5,15 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь