DSpace О системе DSpace
[Новый пользователь? Зарегистрируйтесь!]
 

eSNUIR >
Наукові роботи студентів та аспірантів >
Наукові роботи студентів та аспірантів >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/12976

Название: До питання функціонування Житомирської тюрми у Волинській губернії Російської імперії
Авторы: Левчук, Ігор Олегович
Levchuk, Ihor O.
Ключевые слова: Житомирська тюрма
Російська імперія
Волинська губернія
Дата публикации: 2017
Издатель: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Библиографическое описание: Левчук І. О. До питання функціонування Житомирської тюрми у Волинській губернії Російської імперії / І. О. Левчук // Правове життя: сучасний стан та перспективи розвитку : зб. тез наук. доп. ХІІІ Міжнар. наук.-практ. конф. молодих учених (м. Луцьк, 31 берез.–01 квіт. 2017 р.) / уклад. Я. Л. Лукаш, І. О. Пряміцина. – Луцьк : Вежа-Друк, 2017. – С. 14-16.
Краткий осмотр (реферат): Волинська губернія Російської імперії налічувала тринадцять діючих тюрем, одна з яких була розташована у губернському місті Житомир, одна етапна в місті Радзивилів та одинадцять у повітових містах губернії, зокрема, в Луцьку, Ковелі, Новоград-Волинську, Володимир-Волинську, Дубно, Острозі, Старокостянтинові, Заславі, Кременці, Рівному та Овручі. В місцях позбавлення волі Волинської губернії утримувалися особи, засуджені до тюремного ув’язнення за скоєння наступних видів злочинів: проти віри, проти порядку управління, проти державної та громадської служби, проти постанов про повинності, проти майна та прибутків казни, проти громадського благоустрою та благочиння, проти законів про стани, проти життя, здоров’я, свободи і гідності приватних осіб, проти сімейних прав і проти власності приватних осіб. Серед тюремного контингенту переважали арештанти, засуджені за скоєння злочинів проти власності приватних осіб, за нанесення ран і каліцтв, смертовбивства, крадіжки та грабежі.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/12976
Располагается в коллекциях:Наукові роботи студентів та аспірантів

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
prav_zhyt2017tezhy.pdf179,9 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь