DSpace О системе DSpace
[Новый пользователь? Зарегистрируйтесь!]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Факультет іноземної філології >
Навчально-методичні матеріали (FIF) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/13529

Название: Методика навчання іноземної мови (французька): програма нормативної навчальної дисципліни
Авторы: Радавська, Оксана Мстиславівна
Radavska, Oksana M.
Ключевые слова: Методика навчання іноземної мови
французька мова
початкова освіта
педагогічна освіта
Дата публикации: 2017
Издатель: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Библиографическое описание: Радавська О. М. Методика навчання іноземної мови (французька): програма нормативної навчальної дисципліни / О. М. Радавська; Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, факультет іноземної філології, кафедра іноземних мов природничо-математичних спеціальностей. - 2017. - 28 с.
Краткий осмотр (реферат): Ця програма розроблена в руслі Болонського процесу, спрямована на засвоєння даної дисципліни за модульно-рейтинговою системою навчання. Програма передбачає послідовність та наступність у вивченні матеріалу і зорієнтована на формування системи знань про цілі, зміст, методи і засоби навчання, а також способи учіння і виховання на матеріалі іноземної мови. Основною метою є формування у студентів достатньої методичної компетенції вчителя. До основних завдань теоретичного курсу відносяться такі: показати головні компоненти теорії сучасного навчання іноземних мов у середніх навчальних закладах і на цій основі навчити студентів використовувати теоретичні знання для вирішення практичних завдань; ознайомити студентів з сучасними тенденціями в навчанні іноземних мов як у нашій країні, так і за кордоном; розкрити суть складових частин і засобів сучасної методики як науки; спрямувати студентів на творчий пошук під час практичної діяльності у школі; сформувати у студентів під час практичних і лабораторних занять професійно- методичні вміння, необхідні для плідної роботи в галузі навчання іноземних мов; забезпечити формування у студентів уміння реалізовувати комунікативно-навчальну, виховну, розвиваючу, освітню, гностичну, конструктивно-плануючу, організаторську функції; залучити майбутніх вчителів до опрацювання спеціальної науково-методичної літератури, що має стати джерелом постійної роботи над собою з метою підвищення рівня професійної кваліфікації; під час лекцій та семінарських занять забезпечити оволодіння студентами декларативними та процедурними знаннями з теорії та практики методики навчання іноземних мов; навчити студентів аналізувати нормативні документи з викладання іноземної мови, навчально-методичні комплекси з французької мови.
Описание: У цьому документі подається програма навчального курсу «Методика навчання іноземної мови (французька)» для студентів ІІ, III, ІV – курсів денної та заочної форми навчання Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, що навчаються за спеціальностями «Початкова освіта». Предметом курсу є формування у студентів достатньої методичної компетенції вчителя.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/13529
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні матеріали (FIF)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Програма методика 2017.pdf758,27 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь