DSpace О системе DSpace
[Новый пользователь? Зарегистрируйтесь!]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Факультет історії, політології та національної безпеки >
Навчально-методичні матеріали (FH) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/14013

Название: Історія одягу і моди
Авторы: Дмитренко, Алла Адамівна
Dmytrenko, Alla A.
Ключевые слова: Види і форми одягу
мода
тканини
кольори
способи декорування
чоловічий костюм
історія українського костюму
зачіски
головні убори
прикраси
чоловіче і жіноче взяття у різних державах в різні історичні періоди
закономірності розвитку історичного костюму
жіночий костюм
Дата публикации: Фев-2018
Издатель: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Библиографическое описание: Дмитренко А. А. Історія одягу і моди : програма вибіркової навчальної дисципліни підготовки магістрів спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство» освітньої програми (спеціалізації) «Музеєзнавство, пам’яткознавство, культурний туризм» / А. А. Дмитренко ; Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, кафедра документознавства і музейної справи. - Луцьк, 2018. - 41 с.
Краткий осмотр (реферат): Дисципліна «Історія одягу і моди» належить до переліку вибіркових навчальних дисциплін і спрямована на оволодіння студентами знаннями про закономірності та стильові особливості розвитку історичного костюму Єгипту та Європи від Античності до початку ХХІ століття, особливості комплексів одягу України та вплив європейської моди на український костюм; використання набутих знань в різних формах музейної діяльності: науково-фондовій, науково-дослідній, експозиційній та ін. Мета навчальної дисципліни: формування у студентів знань, умінь та навичок з питань історичного розвитку одягу та моди та використання набутих знань у різних формах фондової, науково-дослідної, експозиційної та культурно-масової роботи музеїв. Основними завданнями навчальної дисципліни є: вивчення особливостей культури і мистецтва певної епохи, країни; естетичного ідеалу різних історичних епох; загального художнього стилю даної країни; стильових особливостей розвитку моди і зміни основних форм костюму; матеріалів для костюму; характерних для кожної епохи колірних поєднань і символіки основних кольорів в різних державах у різні історичні періоди; основних компонентів костюму різних епох і країн; особливостей взуття, зачісок, головних уборів і прикрас різних епох і країн; аналіз особливостей розвитку одягу і моди в Україні.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/14013
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні матеріали (FH)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
OIM_Pr_18.pdf981,85 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь