DSpace About DSpace Software
[New user? Click here to register.]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Факультет міжнародних відносин >
Наукові роботи (FMV) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/14540

Название: Концептуальні засади трансформації системи платежів за користування землями сільськогосподарського призначення
Другие названия: The conceptual foundations of transformation in payment system for the use of agricultural land
Авторы: Павліха, Наталія Володимирівна
Хомюк, Наталія Леонідівна
Pavlikha, Nataliia V.
Khomiuk, Nataliia L.
Ключевые слова: трансформація
система платежів за користування землями сільськогосподарського призначення
земельний податок
орендна плата
Issue Date: 2016
Библиографическое описание: Павліха Н. В., Хомюк Н. Л. Концептуальні засади трансформації системи платежів за користування землями сільськогосподарського призначення // Інноваційна економіка : всеукр. наук.-вироб. журн. / Поділ. держ. аграр.-техніч. ун-т, Хмельниц. екон. ун-т, Ін-т екон., технологій і підприємництва, Тернопіл. держ. с.-г. дослідна ст. Ін-ту кормів та сільс. госп-ва Поділля Нац. акад. аграр. наук України. – Тернопіль, 2016. - № 9-10. - С. 114-119.
Краткий осмотр (реферат): Визначено, що трансформація системи платежів за користування землями сільськогосподарського призначення – це процес кардинальних перетворень у системі платежів за користування землями сільськогосподарського призначення, спрямований на оптимізацію даної структури платежів з метою їх раціонального використання та охорони. Механізм трансформації системи платежів за користування землями сільськогосподарського призначення передбачає застосування спеціальних інструментів, методів, форм, спрямованих на оптимізацію структури даної системи платежів. Запропоновано заходи трансформації системи платежів за користування землями сільськогосподарського призначення. Удосконалено концептуальні засади трансформації системи платежів за користування землями сільськогосподарського призначення, що передбачають запровадження механізму та застосування заходів, комплексна дія яких дозволить отримати синергетичний ефект, який базується на балансі між сумою витрат на фінансування заходів щодо охорони земель сільськогосподарського призначення та розмірами платежів за користування цими землями.
URI: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/14540
Appears in Collections:Наукові роботи (FMV)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Innov_econ2016_9_10.pdf175,3 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback