DSpace О системе DSpace
[Новый пользователь? Зарегистрируйтесь!]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Бібліотека >
Бібліографічні ресурси >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/14816

Название: Анотований бібліографічний покажчик кандидатських та докторських дисертаційних робіт, захищених в спеціалізованих вчених радах Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (1996– 2018)
Авторы: Сидорук, Інна Петрівна
Sydoruk, Inna P.
Ключевые слова: бібліографічні видання
bibliography
автореферат
Manuscript
дисертація
dissertation
Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки
Lesya Ukrainka Eastern European National University
Дата публикации: 2018
Издатель: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Бібліотека
Библиографическое описание: Анотований бібліографічний покажчик кандидатських та докторських дисертаційних робіт, захищених в спеціалізованих вчених радах Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (1996– 2018) / уклад. І. П. Сидорук ; Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека. – Луцьк, 2018. – 280 с.
Краткий осмотр (реферат): Основою бібліографічного анотованого покажчика став фонд дисертацій, захищених у спеціалізованих вчених радах Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки та авторефератів, які зберігаються у бібліотеці СНУ ім. Лесі Українки. Матеріали, зібрані в покажчику, переважно звірені dе visu. Структурно покажчик складається із семи розділів. У межах розділів бібліографічні описи авторефератів та дисертацій розміщені в хронологічному порядку, у межах року – за абеткою. Матеріали в покажчику бібліографуються мовою оригіналу. Усі записи мають наскрізну нумерацію, для зручності пошуку використовується система допоміжного довідкового апарату: алфавітний іменний покажчик дисертантів, алфавітний іменний покажчик наукових консультантів і керівників, алфавітний покажчик опонентів дисертацій, покажчик назв дисертацій, покажчик спеціальностей, перелік установ та навчальних закладів, які подаються за алфавітом, котрі зустрічаються в основному тексті покажчика з посиланнями на відповідну сторінку.
Описание: Бібліографічний покажчик містить відомості про захищені з 1996 по 2018 рр. у спеціалізованих вчених радах Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки дисертації на здобуття вчених ступенів кандидата та доктора наук за різними спеціальностями та авторефератів, які зберігаються у бібліотеці. Видання розраховане на науковців, викладачів, аспірантів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/14816
Располагается в коллекциях:Бібліографічні ресурси

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
zah_dysert.pdf1,51 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь