DSpace О системе DSpace
[Новый пользователь? Зарегистрируйтесь!]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Факультет міжнародних відносин >
Навчально-методичні матеріали (FMV) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/14959

Название: Економіка Європейського Союзу
Авторы: Деделюк, Катерина Юріївна
Dedeliuk, Kateryna Yu.
Ключевые слова: економіка
Європейський Союз
Економіка ЄС
Дата публикации: 2017
Издатель: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Библиографическое описание: Деделюк К. Ю. Економіка Європейського Союзу : методичні вказівки до вивчення курсу (завдання для самостійної роботи) / К. Ю. Деделюк ; Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Факультет міжнародних відносин, Кафедра міжнародних економічних відносин та управління проектами. – Луцьк, 2017. – 33 с.
Краткий осмотр (реферат): Метою викладання навчальної дисципліни «Економіка Європейського Союзу» є формування знань про зміст, структуру соціально-економічної системи Європейського Союзу, особливості економіки ЄС як цілісного інтераційного утворення, вивчення закономірностей взаємодії національних економік в межах ЄС. На досягнення зазначеної мети направлені такі завдання вивчення курсу: формування у студентів знань про сучасні проблеми та перспективи розвитку ЄС, його інституційного устрою та організаційно-економічного механізму функціонування, окремих сфер господарської системи, зокрема особливостей валютно-фінансової системи, соціальної політики, напрямів держвного соціально-економічного регулювання. Пропонуються завдання для самостійної роботи з вивчення економіки країн Європейського Союзу. Завдання складено з урахуванням робочої програми навчальної дисципліни і спрямовано на самостійну роботу студентів переважно зі статистичними та аналітичними матеріалами. Рекомендовано студентам 4-го курсу напряму підготовки «Міжнародні економічні відносини».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/14959
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні матеріали (FMV)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Економіка ЄС.pdf588,17 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь