DSpace О системе DSpace
[Новый пользователь? Зарегистрируйтесь!]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Факультет психології та соціології >
Наукові роботи (FPsy) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/15565

Название: Психологічні особливості стресостійкості медичних працівників
Авторы: Магдисюк, Людмила Іванівна
Казмірук, Олена Юріївна
Mahdysiuk, Liudmyla I.
Kazmiruk, Olena Yu.
Дата публикации: 2018
Библиографическое описание: Магдисюк Л. І., Казмірук О. Ю. Психологічні особливості стресостійкості медичних працівників // Science, research, development pedagogy. # 12 Pedagogy # 2 : monografia pokonferencyjna : Zbior artykułow naukowych z Konferencji Miedzynarodowej Naukowo-Praktycznej (on-line) zorganizowanej dla pracownikow naukowych uczelni, jednostek naukowo-badawczych oraz badawczych z państw obszaru byłego Związku Radzieckiego oraz byłej Jugosławii, 29.12.2018 - 30.12.2018, Belgrade (Serbia). – Warszawa : Sp. z o.o. ≪Diamond trading tour≫, 2018. - S. 46-48.
Краткий осмотр (реферат): Професійний стрес не можна розглядати, як щось окреме, як стрес, спричинений тільки чинниками професійного середовища. Професійний стрес – багатовимірний феномен, що виражається у психічних і фізичних реакціях на напружені ситуації в трудовій діяльності людини. Встановлено також, що стресором можуть бути: невідповідність між бажанням і тим, що робота може надати, і між тим, що робота вимагає від людини і можливостями або ресурсами людини відповідати цим вимогам; організаційні особливості; професійні вимоги та рольові характеристики; індивідуальні особливості та очікування; фізичні параметри навколишнього середовища: стресори групових процесів, стресори на організаційному рівні.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/15565
Располагается в коллекциях:Наукові роботи (FPsy)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
84_32-46-48.pdf165,55 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь