DSpace О системе DSpace
[Новый пользователь? Зарегистрируйтесь!]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Факультет історії, політології та національної безпеки >
Навчально-методичні матеріали (FH) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/15568

Название: Філософія в сучасному світі
Авторы: Семенов, Андрій Миколайович
Semenov, Andrii M.
Ключевые слова: філософія
парадигма
глобальне суспільство
кантемпоральний
комунікація
постмодерн
Дата публикации: Окт-2018
Издатель: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Библиографическое описание: Семенов А. М. Філософія в сучасному світі : програма нормативної навчальної дисципліни підготовки магістрів галузі знань 03 Гуманітарні науки, спеціальностей 031 "Релігієзнавство", освітньої програми "Релігієзнавство, міжконфесійні відносини" 033 "Філософія" освітньої програми "Філософія, суспільна аналітика" / А. М. Семенов ; Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, кафедра філософії та релігєзнавства. - Луцьк, 2018. - 9 с.
Краткий осмотр (реферат): Програма навчальної дисципліни складена відповідно до освітньо-професійної підготовки магістра за спеціальністю філософія, релігієзнавство і призначена для організації навчально-методичної роботи студентів з курсу “ Філософія в сучасному світі”. Програма містить анотаційну структуру курсу, види роботи над ним та форми контролю, визначає обсяг тематичних питань, які повинен засвоїти студент, літературу, перелік контрольних питань. «Філософія в сучасному світі» розглядається у контексті вивчення базових філософських дисциплін – метафізики та онтології, філософської антропології, соціальної філософії, у поєднанні з суміжними гуманітарними дисциплінами. Мета курсу - ознайомлення студентів з широким полем проблематики сучасної філософії, освоєння ними методів та форм теоретичного мислення, формування системи наукових знань у галузі теорії та історії сучасної філософії, їх трансформації в сучасну гуманітарну освіту та культуру, оволодіння категоріальним “апаратом” мислення і пізнання на базі ґрунтовного знайомства з колом відповідної джерельної, монографічної літератури та власної теоретичної філософської рефлексії.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/15568
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні матеріали (FH)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Philosophy_modern world.pdf823,4 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь