DSpace About DSpace Software
[New user? Click here to register.]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Факультет юридичний >
Навчально-методичні матеріали (FYu) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/2049

Название: Адаптація кримінально-виконавчої політики та кримінально-виконавчого права України до європейських та світових правових стандартів
Авторы: Яцишин, Михайло Михайлович
Yatsyshyn, M.
Issue Date: 2009
Библиографическое описание: Яцишин М. М. Адаптація кримінально-виконавчої політики та кримінально-виконавчого права України до європейських та світових правових стандартів: робоча навчальна програма спецкурсу / М. М. Яцишин ; Волинський національний університет імені Лесі Українки, Навчально-науковий центр післядипломної освіти, Юридичний факультет, Кафедра теорії та історії держави і права. – Луцьк: Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки, 2009. – 15с.
Краткий осмотр (реферат): Робоча навчальна програма спецкурсу містить тематичний план змістових модулів, орієнтований перелік питань до семінарських занять і підсумкового контролю, завдання для самостійної та індивідуальної роботи, рекомендовану літературу й інтернет-ресурси. Метою курсу є формування у студентів розуміння науково-усвідомленої необхідності адаптації кримінально-виконавчої політики та кримінально-виконавчого права України до європейських та світових правових стандартів як головної умови входження держави у європейський правовий простір. Завдання курсу: – з’ясувати зміст таких понять, як “інтеграція”, “адаптація”, “імплементація”, “міжнародні стандарти”, “європейський і світовий правовий простір”, “правовий механізм взаємодії”, “порівняльне правознавство” і ін; – обґрунтувати необхідність перебудови кримінально-виконавчого процесу України в контексті європейських та світових правових стандартів; – визначити напрямки та форми міжнародного співробітництва з відповідними системами інших країн; – розглянути найбільш дієві форми і види функціонування сучасних пенітенціарних систем з метою запровадження позитивного досвіду у формуванні кримінально-виконавчої системи України; – з’ясувати зміст конкретних норм міжнародного кримінального і кримінально-виконавчого права, зокрема, таких як Загальна декларація прав людини; Міжнародний пакт про громадянські і політичні права; Європейська Конвенція з прав людини; Мінімальні стандартні правила поводження з ув’язненими; Європейські тюремні правила та ін.
URI: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/2049
Appears in Collections:Навчально-методичні матеріали (FYu)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Adapt_rob_pr.pdf347,22 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback