DSpace О системе DSpace
[Новый пользователь? Зарегистрируйтесь!]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Бібліотека >
Бібліографічні ресурси >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/3855

Название: Вступ до спеціальності (соціальна педагогіка)
Авторы: Собко, Валентина Григорівна
Сидорук, Інна Петрівна
Sobko, Valentyna H.
Sydoruk, Inna P.
Ключевые слова: соціальна педагогіка
бібліографічні видання
social pedagogy
bibliography
Дата публикации: 2014
Издатель: Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки; інститут педагогічний, Бібліотека
Библиографическое описание: Вступ до спеціальності (соціальна робота) [Електронний ресурс] : наук.-допом. бібліогр. покажч. / Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Пед. ін-т, Бібліотека ; уклад. В. Собко ; упоряд. І. Сидорук. - Луцьк, 2014. - 267 назв.
Краткий осмотр (реферат): Мета бібліографічного покажчика – з найбільшою повнотою подати бібліографічну інформацію по соціальній педагогіці. Бібліографічні матеріали згруповано за розділами: І. Теоретичні засади соціальної педагогіки 1. Виникнення та розвиток соціальної педагогіки в Україні та за кордоном 2. Професійний портрет соціального педагога 3. Система підготовки соціальних педагогів в Україні та зарубіжних країнах 4. Самостійна робота студентів у системі підготовки до соціально-педагогічної діяльності 5. Компетентнісні виміри професії соціальний педагог II. Основні аспекти соціально-педагогічної діяльності 6. Структура соціально-педагогічної діяльності 7. Специфіка професійної діяльності 8. Принципи та методи соціально-педагогічної діяльності (соціальної роботи) 9. Сфери і зміст професійної діяльності соціального педагога Розміщення джерел у межах розділів – за алфавітом прізвищ авторів або за назвою документа. Позиції пронумеровані. Всі описи мають шифр, що полегшить пошук літератури. Література, яка вміщена в покажчику, є наявною у фондах бібліотеки. Підбір завершено у лютому 2014 р. Рекомендовано для викладачів, студентів педагогічного інституту (соціальна педагогіка).
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/3855
Располагается в коллекциях:Бібліографічні ресурси

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
vstup_soc_ped.pdf518,38 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь