DSpace About DSpace Software
[New user? Click here to register.]
 

eSNUIR >
Фонди факультетів та підрозділів >
Факультет інформаційних систем, фізики та математики >
Наукові роботи (FISFM) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/5117

Название: Про мажоранти в теоремі Харді-Літтлвуда для похідних вищих порядків
Авторы: Піддубний, Олексій Михайлович
Горбайчук, Володимир Йосипович
Piddubnyi, Oleksii M.
Horbaichuk, Volodymyr Yo.
Ключевые слова: мажоранта
аналітична функція
комплексна площина
Issue Date: 1995
Издатель: Інститут математики Національної академії наук України
Библиографическое описание: Горбайчук В.Й. Про мажоранти в теоремі Харді-Літтлвуда для похідних вищих порядків / В.Й. Горбайчук, О.М. Піддубний // Український математичний журнал. - Київ, 1995. - Т.47. №11. - С.1574-1576
Краткий осмотр (реферат): Одержано умови на мажоранту, за яких класична теорема Харді-Літтлвуда для класу аналітичних у крузі функцій справедлива в термінах похідних довільного фіксованого порядку.
URI: http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/5117
Appears in Collections:Наукові роботи (FISFM)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
УМЖ_1995.pdf1,07 MBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback